dowolna

Nieruchomości Namysłów - Oferty sprzedaży nieruchomości

114 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

114 ogłoszeń

51 050 zł1 021 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy działki budowlano-usługowe o zróżnicowanych powierzchniach, w granicach od 10 do 14 arów, położone w miejscowości Świerczów, w województwie opolskim.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł152,60 m² 3 211,01 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, nowoczesne mieszkanie w spokojnej okolicy ok. 152,60 m2 kilka minut od Namysłowa. Na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni ok. 152,6m2. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

458 000 zł58 m² 7 896,55 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płacą prowizji. 58,11 m | mieszkanie pod klucz - Gotowe do zamieszkania | W pełni umeblowane | Nowe budownictwo z windą Szukasz nowego mieszkania, do którego możesz wejść.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł55,50 m² 6 288,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 4 pokojowe - 2 osobowe idealne pod wynajem pracowniczy. Znajduje się w Namysłowie przy ulicy Pocztowej na parterze. Całkowicie wyposażony i umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

620 000 zł297 m² 2 087,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Obiekt komercyjny z dużym potencjałem - Wilków, przy głównej drodze wojewódzkiej! Wyjątkowa nieruchomość usługowa w sercu Wilkowa - gotowa pod działalność! Na sprzedaż wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł52 m² 3 634,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy ok. 52m2 w centrum - idealny również do adaptacji na mieszkanie. Nieruchomość składa się z trzech niezależnych pomieszczeń: sala I sprzedaży ok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 000 zł64,91 m² 6 301,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie na I piętrze budynku + balkon z pięknym zachodem słońca i poddasze strychowe do wyłącznego korzystania - Osiedle mieszkania za parkiem - Namysłów, ul. Lema Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

35 100 zł900 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane bardzo blisko Namysłowa w cichej i spokojnej lokalizacji. Oferowane działki znajdują się w małej miejscowości a zarazem bliskiej odległości do.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł658 m² 302,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż murowany budynek magazynowy o pow. użytkowej 658,4 m2, trzykondygnacyjny z szybem i dźwigiem. Oferowana nieruchomość to budynek magazynowy, posiadające trzy kondygnacje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł126,68 m² 4 728,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Biuro Freedom Nieruchomości Namysłów zaprasza do zakupu nowych lokali mieszkalnych w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej na jednym z pożądanych osiedli w mieście powiatowym.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł83,93 m² 5 230,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1912

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu przestronne mieszkanie na pierwszym piętrze z dużym balkonem o pow. użytkowej 83,93 m2 z przynależną do niego piwnicą o powierzchni ok.11,30.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 000 zł94,53 m² 5 500,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszam do zakupu przestronnego i ustawnego lokalu o pow. 94.53 m2 usytuowanego na parterze i na I piętrze budynku, z przynależnym ogrodem (ok. 200 m2) i dwoma miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł375 m² 3 200 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna z funkcją mieszkalno-usługowo - produkcyjną - Namysłów, ul. Grunwaldzka. Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość zlokalizowaną w Namysłowie.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł309 m² 2 589 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 440 m²

Duży dom z potencjałem o pow. ok. 309m2 w świetnej lokalizacji gm. Świerczów. Prezentujemy do sprzedaży nieruchomość inwestycyjną wraz z domem jednorodzinnym, usytuowana na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł20 277 m² 73,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Największym atutem działki jest lokalizacja - m. Domaszowice, położona na trasie Wrocław-Kluczbork przy dk 42, która jest główną drogą łączącą miasta takie jak Wrocław, oleśnica Opole, brzeg,.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł16 000 m² 7,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zapraszamy do zakupu ładnego kawałka ziemi ornej w gminie Namysłów w okolicach Biestrzykowic i Żaby. Wszystkich zainteresowanych zakupem tej ziemi zapraszam do kontaktu kom.   .

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

336 728 zł46,28 m² 7 275,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płacą prowizji. Lauvia - nowoczesna inwestycja mieszkaniowa w Namysłowie. Nowe 2 pokojowe mieszkanie na I piętrze! lauvia to kameralny, nowoczesny projekt mieszkaniowy powstający.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł241,22 m² 3 726,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Tylko w naszym biurze! Budynek handlowo-usługowy położony w miejscowości Namysłów w województwie opolskim. Przedmiotem sprzedaży jest parterowy obiekt o funkcji handlowo-usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

116 900 zł1 169 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz świetnej lokalizacji na swój wymarzony dom ? Chciałbyś/abyś zamieszkać pośród zabudowy jednorodzinnej, a nie blokowiska ? Ta oferta działki budowlanej jest właśnie dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł140 m² 3 421,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:-

Oferowana nieruchomość jest doskonałą inwestycją lub miejscem na prowadzenie własnej działalności. Zlokalizowana w sąsiedztwie siedziby wielu firm, przy głównym ciągu pieszych oraz ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł223 m² 3 134,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedmiotem sprzedaży jest duży, funkcjonalny budynek o powierzchni użytkowej 223,7 m , położony w samym centrum Smarchowic Wielkich. Co bardzo ważne budynek przez wiele lat funkcjonował.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

249 000 zł122 m² 2 040,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:896 m²

Rozpoczęta budowa nowoczesnego domu jednorodzinnego - funkcjonalność i komfort dla rodziny nieopodal miasta. Na sprzedaż rozpoczęta budowa nowoczesnego, wolnostojącego domu jednorodzinnego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 770 000 zł17 700 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Teren inwestycyjny zabudowy usługowo-produkcyjnej o powierzchni 1,77ha na obrzeżach miasta. Możliwość kupna mniejszej powierzchni doskonała oferta dla inwestorów oraz firm. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł57,81 m² 3 269,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Freedom Nieruchomości Namysłów zapraszam do zakupu dwupokojowego mieszkania wraz z balkonem o pow. użytkowej 57,81 m2, wraz z przynależnym ogródkiem działkowym, piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

332 000 zł238,08 m² 1 394,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 562 m²

Dom, który nie wymaga wielkich słów. on po prostu zachwyca od samego wejścia. Dlaczego ten dom jest tak wyjątkowy? To nieruchomość, która łączy bezkompromisowy, minimalistyczny luksus,.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł153 m² 8 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 341 m²

Szukasz miejsca, które łączy funkcję mieszkalną z ogromnym potencjałem biznesowym? Ta oferta to rzadko spotykana okazja na rynku! Lokalizacja: namysłów, ul. Grunwaldzka 54 (prezentacja tylko.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł180 m² 4 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 280 m²

Dom po pełnej modernizacji przeprowadzonej kilka lat temu! Nieruchomość składa się z: parteru składającego się z: dużego salonu jadalni z widokiem na ogród funkcjonalnej kuchni Korytarza 2.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł907 m² 4 079,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 459 m²

Wjeżdżając na posesję, w prawym skrzydle domu znajdują się pomieszczenia biurowe wraz z całym zapleczem sanitarnym o łącznej powierzchni 155 m2. W środkowej części budynku.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł5 956 m² 73,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 5956 m - teren przemysłowy / magazynowy / logistyczny - wilków Szukasz dobrze skomunikowanego terenu pod produkcję, logistykę lub magazyny? Ta działka to gotowe miejsce pod.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 302 m² 99,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Wyobraź sobie własny dom Trzy ustawne działki o powierzchni ok. 1300 m każda, położone w spokojnej i zielonej Ligotce, tylko 2 km od Namysłowa. Idealne miejsce dla rodzin, które.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł46,57 m² 6 334,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie w sercu Namysłowa wygoda i świetna lokalizacja! Szukasz idealnego miejsca, które będzie spełnieniem Twoich marzeń o komfortowym życiu w centrum miasta? Mamy dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł2 260 m² 30,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w pow. ok. 23 ary zlokalizowana w Smogorzowie, gm. Namysłów. Doskonała lokalizacja dla osób ceniących ciszę oraz spokój. Oferujemy Państwu na sprzedaż wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

344 229 zł47 m² 7 324,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płacą prowizji. Lauvia - nowoczesna inwestycja mieszkaniowa w Namysłowie. Nowe mieszkanie 2 pokojowe na I piętrze! lauvia to kameralny, nowoczesny projekt mieszkaniowy powstający.

Szczegóły ogłoszenia

118 400 zł1 184 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na Twój wymarzony dom w Namysłowie spokojne osiedle domów jednorodzinnych za Parkiem Północnym. Zapraszam do zakupu nieruchomości gruntowej niezabudowanej o powierzchni 1.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł50 m² 3 980 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Klimatyczne rozkładowe mieszkanie o pow. około 50 m2 w samym centrum Namysłowa! Ściany z historią, wnętrze z potencjałem - mieszkanie do odnowienia! Nieruchomość składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

385 000 zł56,79 m² 6 779,36 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzypokojowe mieszkanie | parter | ogród | dwa miejsca parkingowe <- to tylko kilka zalet tej nieruchomości. Zapraszam do zakupu trzypokojowego mieszkania w stanie developerskim o pow. 56.79 m2.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł50 m² 2 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Na sprzedaż mały domek ok. 50 m2 w zabudowie bliźniaczej położony na urokliwej działce z dala od innych zabudowań. Nieruchomość - dom w zabudowie bliźniaczej - podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł37,15 m² 7 671,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zapraszam do zakupu nowoczesnego, funkcjonalnego i częściowo wyposażonego 2 pokojowego mieszkania o pow. 37,15 m2 na 3 piętrze w bloku z Windą oraz przynależnej piwnicy o pow.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł88 m² 7 715,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:206 m²

Zapraszam do zakupu jednorodzinnego domu w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej ok. 88.00 m2, posadowionego na 2 arowej działce zlokalizowanego w Namysłowie. Nieruchomość budynkowa.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł78,74 m² 5 080,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Freedom Nieruchomości Namysłów zaprasza do zakupu w pełni rozkładowego i wyposażonego mieszkania o łącznej pow. 78,74 m2 wraz z przynależnym garażem jednostanowiskowym.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł1 000 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w spokojnej miejscowości około 10 km od Namysłowa. Oferujemy Państwu atrakcyjną działkę o powierzchni 1000 m , położoną w urokliwej, spokojnej.