Ogłoszenie archiwalne

Mieszkanie, ul. Reymonta

Reymonta, Namysłów, opolskie

  • 265 500 zł
  • 59 m²
  • 4 500 zł/m²

Mieszkanie, ul. Reymonta

Reymonta, Namysłów, opolskie

zaktualizowane:
23 września 2024

265 500 zł

59 m²

4 500 zł/m²

Mieszkanie, ul. Reymonta

Zaktualizowane: 23 września 2024

265 500 zł 59 m² 4 500 zł/m²

Piętro:
1
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

1

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 265 500 zł (4 500 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka mieszkania: 59 m², 2 pokoje, 3 łazienki; stan: do remontu
  • Budynek: dom wielorodzinny
  • Rozkład mieszkania: piętro 1, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Czynsz: 381 zł
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: wanna
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 59,60 m2 z piwnicą, ogródkiem oraz pomieszczeniem gospodarczym.
Mieszkanie znajduje się w budynku wielorodzinnym na I piętrze przy ul. Reymonta w Namysłowie.
W skład mieszkania wchodzi:

przedpokój
kuchnia
łazienka
2 pokoje

Duże pokoje o pow. 17m2, 21m2 wykończone w takim samie standardzie, ściany otynkowane, podłoga drewniana. Okna zapewniają doskonale doświetlenia pomieszczeń.
Kuchnia o pow. (...)

Kontakt

Agent

Ireneusz Kosikowski

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Ireneusz Kosikowski