dowolna

Mieszkania z prawem własności Namysłów - Lista ofert

20 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

385 000 zł60,50 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1800

Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 60,5 m , położone w Namysłów. Lokal usytuowany jest na parterze, co zapewnia komfort.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł83,93 m² 5 230,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1912

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu przestronne mieszkanie na pierwszym piętrze z dużym balkonem o pow. użytkowej 83,93 m2 z przynależną do niego piwnicą o powierzchni ok.11,30.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

426 800 zł53,35 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie z tarasem i klimatyzacją w standardzie deweloperskim przy ul. Parkowej 22a-b w Namysłowie. Budynek wyposażony w windę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lema

Namysłów,opolskie

409 000 zł64,91 m² 6 301,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie na I piętrze budynku + balkon z pięknym zachodem słońca i poddasze strychowe do wyłącznego korzystania - Osiedle mieszkania za parkiem - Namysłów, ul. Lema Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

535 000 zł165,42 m² 3 234,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w bardzo dobrej lokalizacji-zaledwie kilka minut od centrum miasta Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 132,50.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem

Namysłów,opolskie

399 000 zł76,09 m² 5 243,79 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz funkcjonalnego mieszkania w spokojnej lokalizacji, ale z pełną infrastrukturą na wyciągnięcie ręki? Ta inwestycja w Wilkowie koło Namysłowa to idealne połączenie komfortu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lema

Namysłów,opolskie

385 000 zł56,79 m² 6 779,36 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzypokojowe mieszkanie | parter | ogród | dwa miejsca parkingowe <- to tylko kilka zalet tej nieruchomości. Zapraszam do zakupu trzypokojowego mieszkania w stanie developerskim o pow. 56.79 m2.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł55,50 m² 6 288,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 4 pokojowe - 2 osobowe idealne pod wynajem pracowniczy. Znajduje się w Namysłowie przy ulicy Pocztowej na parterze. Całkowicie wyposażony i umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Namysłów

Namysłów,opolskie

285 000 zł37,15 m² 7 671,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zapraszam do zakupu nowoczesnego, funkcjonalnego i częściowo wyposażonego 2 pokojowego mieszkania o pow. 37,15 m2 na 3 piętrze w bloku z Windą oraz przynależnej piwnicy o pow.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł60,11 m² 6 138,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne wnętrza, komfort w użytkowaniu i pożądana lokalizacja nieruchomości to tylko kilka zalet tego mieszkania. Zapraszam do zakupu trzypokojowego mieszkania o pow. 60.11 m2, wraz.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł48,96 m² 7 148,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Freedom Nieruchomości Namysłów zapraszam do zakupu dwupokojowego mieszkania o pow. użytkowej 48,96 m2, wraz z przynależnym ogródkiem działkowym, 2 piwnicami o pow. ok. 14 m2, 6,50.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Namysłów

Namysłów,opolskie

400 000 zł78,74 m² 5 080,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Freedom Nieruchomości Namysłów zaprasza do zakupu w pełni rozkładowego i wyposażonego mieszkania o łącznej pow. 78,74 m2 wraz z przynależnym garażem jednostanowiskowym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem Namysłów

Namysłów,opolskie

346 000 zł48 m² 7 208,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Biuro Freedom Nieruchomości Namysłów zaprasza do zakupu mieszkania 3 pokojowego mieszczącego się na 1 piętrze w bloku z balkonem w Namysłowie. Lokal mieszkalny o pow. 48 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Namysłów

Namysłów,opolskie

370 000 zł67,38 m² 5 491,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne wnętrza, komfort w użytkowaniu i pożądana lokalizacja nieruchomości to tylko kilka zalet tego mieszkania. Zapraszam do zakupu w pełni rozkładowego, trzypokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Namysłów

Namysłów,opolskie

345 000 zł66,55 m² 5 184,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Freedom Nieruchomości w Namysłowie zaprasza do zakupu mieszkania 3 pokojowego z balkonem w bloku na jednym z osiedli w mieście powiatowym Namysłów. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z aneksem Namysłów

Namysłów,opolskie

520 000 zł94,53 m² 5 500,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z ogrodem i miejscem parkingowym - zamieszkaj w nowej nieruchomości już w te wakacje. Zapraszam do zakupu lokalu mieszkalnego o pow. 94.53 m2 (parter i I piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł126,68 m² 4 728,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Biuro Freedom Nieruchomości Namysłów zaprasza do zakupu nowych lokali mieszkalnych w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej na jednym z pożądanych osiedli w mieście powiatowym.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł57,81 m² 3 269,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Freedom Nieruchomości Namysłów zapraszam do zakupu dwupokojowego mieszkania wraz z balkonem o pow. użytkowej 57,81 m2, wraz z przynależnym ogródkiem działkowym, piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł50 m² 3 980 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Klimatyczne rozkładowe mieszkanie o pow. około 50 m2 w samym centrum Namysłowa! Ściany z historią, wnętrze z potencjałem - mieszkanie do odnowienia! Nieruchomość składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Namysłów

Namysłów,opolskie

79 000 zł59 m² 1 338,98 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Posiadamy na sprzedaż, bardzo tanie mieszkanie o powierzchni 59 m, składającego się z 3 pokoi kuchni , dużej piwnicy i dużego ogrodu. Mieszkanie to mieści się na parterze w trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leśmiana

Namysłów,opolskie

620 000 zł98 m² 6 301,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szukasz miejsca, które zapewni Ci przestrzeń, codzienny komfort i możliwość wprowadzenia się od razu bez remontów i zbędnego stresu? Ta oferta będzie idealna dla Ciebie, jeśli myślisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pocztowa

Namysłów,opolskie

415 000 zł66 m² 6 241,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 66,49 m , położone w centrum Namysłowa. Mieszkanie składa się z: korytarza ustawnego salonu z aneksem kuchennym wykonanym na wymiar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Namysłów

Namysłów,opolskie

149 000 zł45 m² 3 311,11 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w sercu Namysłowa - przestrzeń, klimat kamienicy i nieograniczony potencjał aranżacyjny Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 45,57.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Oławska

Namysłów,opolskie

339 000 zł33 m² 10 272,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szukasz niewielkiego, a jednocześnie wyjątkowo komfortowego mieszkania? To 33-metrowe, świeżo wykończone i w pełni urządzone mieszkanie na Osiedlu Przylesie zachwyca funkcjonalnością,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Bohaterów Warszawy

Namysłów,opolskie

160 000 zł24 m² 6 587,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulna kawalerka w Namysłowie idealna dla singla lub pary. Na sprzedaż urokliwa kawalerka o powierzchni 24,29 m , położona na parterze przy ul. Bohaterów Warszawy zaledwie kilka kroków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Namysłów,opolskie

210 000 zł50 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o pow. 50m2, 2 piętro, 2 pokoje, piwnica. Nieruchomość składa się z: kuchni łazienki wc 2 pokoi mieszkanie Kuchnia to oddzielne pomieszczenie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Staromiejska

Namysłów,opolskie

129 000 zł42 m² 3 078,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,9 m , zlokalizowane na 1. piętrze w 1-piętrowym budynku przy ul. Staromiejskiej 14 w Namysłowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łączańska

Namysłów,opolskie

219 000 zł51 m² 4 319,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 50m2, 2 pokoje, balkon, piwnica - ul. Łączańska, namysłów. Blisko Dino, szkoły, miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Namysłów

Namysłów,opolskie

155 000 zł58 m² 2 658,66 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie z widokiem na park blisko Namysłowa! Szukasz mieszkania do własnej aranżacji w spokojnej, zielonej okolicy? Ta oferta to strzał w dziesiątkę! Łączany tylko 2 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Namysłów,opolskie

299 999 zł63 m² 4 769,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-rezerwacja- szukasz komfortowego i funkcjonalnego mieszkania w świetnej lokalizacji? Teraz masz niepowtarzalną szansę 62,9 m za jedyne 299 999 zł! To doskonała propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Namysłów,opolskie

289 000 zł37 m² 7 810,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe w centrum Namysłowa. Cena 269 tys do negocjacji. Zapraszam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Namysłów,opolskie

249 000 zł50 m² 5 013,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o pow. 49,67 m2 z piwnicą w Namysłowie, ul. Wróblewskiego 3 piętro! Nieruchomość składa się z: kuchni łazienki 2 pokoi mieszkanie Kuchnia to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Namysłów

Namysłów,opolskie

250 000 zł31 m² 8 064,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Doskonała inwestycja! Sprzedam mieszkanie po generalnym remoncie - wymienione wszystkie instalacje plus stolarka drzwiowa i okienna. Mieszkanie jest obecnie wynajmowane i najemca chętnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Namysłów,opolskie

450 000 zł74 m² 6 074,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Luksus Expert ma przyjemność przedstawić Państwu przestronne, czteropokojowe mieszkanie spółdzielczo-własnościowe z własną księgą wieczystą. Lokal mieszkalny o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. 3 Maja

Namysłów,opolskie

439 000 zł84 m² 5 230,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1912

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Namysłów,opolskie

369 000 zł47 m² 7 851,06 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o pow. 47,37m2 z piwnicą i balkonem w nowym bloku w Namysłowie, ul.Reymonta PARTER! Nieruchomość składa się z: przedpokoju salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łączańska

Namysłów,opolskie

235 000 zł47 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o pow. 47,85 m2 z piwnicą i balkonem w Namysłowie, ul. Łączańska. Parter! Nieruchomość składa się z: kuchni łazienki 3 pokoi mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Namysłów,opolskie

350 000 zł63 m² 5 564,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które łączy komfort, funkcjonalność i doskonałą lokalizację? Ta oferta to idealna propozycja dla Ciebie! Znajdujące się w sercu Namysłowa, w ciepłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Namysłów,opolskie

159 000 zł33 m² 4 799,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie pow.35,23m2 w Namysłowie na osiedlu bloków blisko centrum.Niskie koszty utrzymania!Idealna kawalerka dla pary lub inwestycyjnie Mieszkanie z potencjałem - pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leśmiana