dowolna

Mieszkania pod klucz Namysłów - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

19 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

19 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Namysłów,opolskie

265 500 zł59 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 59,60 m2 z piwnicą, ogródkiem oraz pomieszczeniem gospodarczym. Mieszkanie znajduje się w budynku wielorodzinnym na I piętrze przy ul. Reymonta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Namysłów

Namysłów,opolskie

159 900 zł64 m² 2 498,44 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o pow. 64 m2 z niezależnym wejściem w okolicy Namysłowa - wieś Jakubowice. Nieruchomość składa się z: - kuchni - 2 pokoi - łazienki - poddasza -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Namysłów,opolskie

267 000 zł52 m² 5 134,62 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W skład nieruchomości wchodzą: 2 pokoje kuchnia łazienka z wc przedpokój balkon Dodatkowo do mieszkania przynależy duża piwnica o powierzchni 6,25 m2. Pierwsze pomieszczenie pełni funkcję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Podleśna

Namysłów,opolskie

480 000 zł89 m² 5 393,26 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 89m2 położone jest w atrakcyjnej okolicy na nowym osiedlu w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Idealne miejsce dla ludzi którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Namysłów

Namysłów,opolskie

200 000 zł67 m² 2 985,07 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. ok. 67 m2 na I piętrze w Namysłowie! cena do negocjacji! Nieruchomość składa się z: dwóch pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju, spiżarki, piwnicy Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Namysłów

Namysłów,opolskie

450 000 zł95 m² 4 736,84 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Klimatyczne mieszkanie o pow. ok. 95,23m2 z duża piwnicą w centrum Namysłowa. Oferta inwestycyjna - mieszkanie z Najemcami. Mieszkanie ma swój niepowtarzalny klimat, dzięki dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bohaterów Warszawy

Namysłów,opolskie

430 000 zł81 m² 5 328,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Mieszkanie 3-pokojowe w odnowionej kamienicy, garaż i komórka przed budynkiem, ogródek w dzierżawie! Polecam Państwu mieszkanie, idealne dla rodziny, wygodne i przestronne 3-pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Pokoju

Namysłów,opolskie

310 000 zł50 m² 6 175,30 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Przytulne 2 pokojowe mieszkanie- namysłów! Oferujemy Państwu mieszkanie w samym centrum Namysłowa przy ulicy Obrońców Pokoju, zaledwie kilka kroków od rynku. Lokal położony jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łączańska

Namysłów,opolskie

365 000 zł71 m² 5 140,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 71 metrów kwadratowych na pierwszym pietrze. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnia, 3 sypialni, łazienki, oddzielna toaleta, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Pokoju

Namysłów,opolskie

329 000 zł62 m² 5 269,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania w centrum miasta? Nie chcesz przeprowadzać żadnych remontów? Cenisz sobie nowoczesne wykończenia wnętrz? Biuro nieruchomości Expander prezentuje mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pułaskiego

Namysłów,opolskie

299 000 zł55 m² 5 436,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

To mieszkanie znajdziesz tylko U nas! Biuro nieruchomości Expander prezentuje 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej wynoszącej 55m2. W rzeczywistości mieszkanie jest dużo większe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Pokoju

Namysłów,opolskie

329 000 zł62 m² 5 269,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Szukasz mieszkania w centrum miasta? Zależy Ci na tym, aby nie musieć wykonywać żadnych remontów? Cenisz sobie nowoczesne wykończenia wnętrz? Zapraszamy do zobaczenia mieszkania znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Namysłów

Namysłów,opolskie

280 000 zł62 m² 4 488,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,38 m2. Mieszkanie należy do jednego z bloków znajdujących się na osiedlu Magnolia przy ulicy Fabrycznej w Namysłowie. Blok mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rynek

Namysłów,opolskie

230 000 zł59 m² 3 898,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Sprzedam mieszkanie w centrum Namysłowa o powierzchni 59 m2, składające się z 2 pokoi, kuchni, jadalni, łazienki i garderoby. Lokal znajduje się w nowodobudowanym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łączańska

Namysłów,opolskie

149 000 zł49 m² 3 040,82 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe, bezczynszowe, dwupokojowe przy ul. Łączańskiej o pow. 49m2. Mieszkanie oddane do użytku przez dewelopera w 2006 roku. Mieszkanie jasne, przestronne, świeżo.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij